Cesta pohádkami 2008

28.6.2008

Letošní "Cesta pohádkami" byla obohacena o 4 stanoviště připravená policisty z Obvodního oddělení Policie České republiky v Českém Krumlově.

Účastníci si mohli vyzkoušet resuscitační techniky na figurýně, prohlédnout vybavení policejního auta, otestovat své znalosti v oblasti dopravní výchovy, obléci se do pracovního oděvu "těžkooděnce", prohlédnout zbraně a na závěr shlédnout ukázku výcviku policejního psa, který předvedl různé zadržovací techniky.

Počasí nám přálo, a tak si děti po absolvování celé trasy mohly opéci vuřty a pochutnat na sladkostech získaných na jednotlivých stanovištích. Zde byly k vidění různé oblíbené postavy z pohádek a večerníčků, jako například Ferda mravenec, brouk Pytlík, beruška, Bořek stavitel, Sněhurka a 7 trpaslíků. Děti si rovněž mohly vyzkoušet své střelecké umění u myslivců.

Všem aktérům, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu akce děkujeme.

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: