Drakiáda 2008 - VIII. ročník

4.10.2008

Osmému ročníku Drakiády dnes přálo počasí. Sice nebylo příliš teplé, ale zato foukal příznivý vítr. A tak mohlo vzlétnout více než 50 draků, které jejich majitelé přihlásili do soutěže.
 
Letos se soutěžilo ve dvou kategoriích, a to v kategorii koupení draci a vyrobení draci. V rámci těchto kategorií vybírala porota nejatraktivnějšího a největšího draka. Cena byla připravena i pro nejmladšího účastníka.
 
Vítězové dostali na památku diplomy, knihu s věnováním a někteří stolní hru. Všem účastníkům byl na startu předán balíček se sladkostmi.
 
V průběhu soutěže si mohli všichni přítomní opéct špekáček, a kdo vydržel až do konce akce, mohl ochutnat i pečené brambory.
 
Věříme, že tatínkové příští rok vyvinou větší úsilí, popustí uzdu své fantazii a do soutěže bude přihlášeno větší množství dětí s vyrobenými draky!

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: