Zájezd do termálních lázní 2009

V sobotu 21. 3. 2009 se uskutečnil zájezd do termálních lázní Bad Füssingu v Německu.

Sešli jsme se před 7 hodinou na návsi, kde už na nás čekal autobus Českobudějovické cestovní kanceláře s paní průvodkyní, která byla velice příjemná a cestou nás seznamovala se zajímavými místy,kterými jsme projížděli. Počasí nám jako obvykle přálo, cestou nás doprovázelo sluníčko.

Samotný vstup do termálních lázní, díky paní průvodkyni ,se obešel bez komplikací, a pak už jsme si jen užívali teplé termální vody a masáží. Po 5-ti hodinách příjemného koupání jsme vyrazili zpátky k domovu.
 
Myslíme si, že byla škoda, že v autobuse zůstalo 15 volných míst, protože výlet se všem účastníkům moc líbil a určitě nebyl poslední!
 
Více zde: www.badfuessing.com

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: