Třebonín Petanque Open 2008

27.9.2008

Počasí se opět na poslední chvíli umoudřilo a po týdnu přízemních mrazíků a občasného deště se příznivci petanque mohli tešit z celkem přívětivých podmínek. Občas se mezi mraky prodralo i slunce.

Úderem desáté hodiny dopolední, po ranní dvouhodinové přípravě hrací plochy, zahájil předseda Sportovní a kulturní komise Z. Přívratský Petanque Třebonín Open 2008.

Poté, co bylo 20 přihlášených dvojic krátce seznámeno s pravidly a systémem hry, začalo nelítostné klání na 5-ti hřištích.

Přesto, že náčiní potřebné ke hře je poměrně nebezpečné, všichni turnaj ve zdraví "přežili" a mohli se radovat z věcných cen. Na každého se dostalo. I ten úplně poslední pár si odnesl vzpomínkovou plaketu.

Umístění smíšených dvojic:

 1. Podruzi
 2. Přívrti
 3. Vopíci
 4. Malíčci
 5. Lujzovci
 6. Tybíci
 7. Švecovci Jun.
 8. Švecovci Ml.
 9. Zmarovci
 10. Švecovci Sen.
 11. Markovci
 12. Vyhlídky
 13. Augsteni
 14. Mrázovi
 15. Mrhalovi
 16. Palečci
 17. Švábíci
 18. Dufíci
 19. Kolářovci
 20. Kapličáci

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: