Jarní Třebonín Petanque Open 2009

V soboutu 25. 4. 2009 se konal první ročník této soutěže. Dorazilo všech 24 smíšených dvojic, které se v 9:30 hodin pustily do nelítostných soubojů na šesti travnatých hřištích. Terén nebyl úplně optimální, ale alespoň měli stejné šance všichni zúčastnění. Velikou roli při hře sehrálo štěstí. Členové místní Sportovní a Kulturní komise připravili i výborné občerstvení, takže nikdo žízní ani hladem nestrádal. Odměnou za snahu a často překvapivé výkony všech byly krásné poháry.
 
Seznam akcí pořádaných v roce 2009 byl tímto turnajem obohacen o další zajímavou sportovní aktivitu. Jarní Petanque open se započítává do celoroční soutěže "Třebonínská klání dvojic". Jde o seriál čtyř soutěží, kam patří i Podzimní Petanque Open, Kuželky Open a Bowling Open.
 
Na hřišti proběhlo rovněž předání cen za Třebonín Kuželky Open 09, které nebylo technicky možné přímo na akci v Českém Krumlově. Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii - Kuželky Open.

Umístění smíšených dvojic:

1) Zdeněk + Dáda   DT
2) Přívratský Z. + Charuzová M.
DT
3) Švec A. ml. + Šafářová J.
DT
4) Vopatovi
ČK
5) Švec J. + Švecová D.
DT
6) Kolářovi
DT
7) Honza + Mirka
Chlumec
8) Švec A. st. + Švecová M.
DT
9) Marek Z. + Richterová J.
ČK + DT
10) Podruhovi
DT
11) Chovancovi
Včelná
12) Janouškovi
Křemže
13) Palečkovi
DT
14) Herbert + Věra
KA
15) Mrhalovi
DT
16) Šafářová A. + Honza   DT + ČK
17) Přívratská H. + Luky   ČK
18) Markovi   Rozpoutí
19) Šanderovi   ČK
20) Malíčci   DT
21) Augstenovi   ČK
22) Kubešovi   DT
23) Laštovkovi   Krnín
24) Dufkovi   ČK + DT

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: