Raftování Třeboníňáků 2008

V sobotu 6. září 2008 vyrazilo 53 příznivců vodní turistiky na výlet po řece Vltavě. Ráno v 9:00 jsme nastoupili do připraveného autobusu, který nás dopravil do Českého Krumlova. Zde jsme obdrželi potřebné vybavení, zapózovali při  společné fotografii a hurá do vody.

Počasí nám tentokrát přálo, voda byla velmi příjemná, takže řada z účasníků neváhala svlažit své pádlováním znavené svaly v chladivé říční vodě.

Nejvíce se opět líbily krumlovské retardéry a šlajsny, takže několik posádek absolvovalo "krumlovskou jízdu" dvakrát.

Pak už následovaly pravidelné rehydratační zastávky v kempech, ve kterých se nám letos obvzlášť líbilo, protože jsme do cíle ve Zlaté Koruně dorazili těsně před 18:00 hodinou. Tedy o více než 3 hodiny déle než loni...

Doufáme, že si každý odnesl spoustu příjemných zážitků a za rok zase AHOOOOJ!!!

Momentky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Za SaKK... J. Švec

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: