Třebonín Volejbal Open 2008

V sobotu 16.8.2008 se uskutečnil druhý ročník amatérského volejbalového turnaje  "Třebonín Volejbal Open 2008".

Deštivé počasí, které trvalo dva dny před zahájením akce a neustalo ani během sobotního dopoledne rozhodlo, že se II. ročník turnaje musí odehrát pod střechou, a to v tělocvičně základní školy v Kamenném Újezdě. Za vstřícnost a ochotu tímto děkujeme tamější paní ředitelce.

Přesto, že počasí bylo opravdu nepříznivé, nikdo se nenechal odradit a dorazilo všech 7 přihlášených týmů. Motivací jim byla vidina získání opravdu krásných a velkých pohárů.

Soutěž byla zahájena krátce po 10:00 hodině zástupcem Spotovní a kulturní komise. Hrálo se na dva hrané sety do 15 bodů ve dvou skupinách a dále pak finále o umístění. Turnaj vyvrcholil po čtvrté hodině odpolední předáním diplomů a cen.

Opět velice děkujeme sponzorům i vedení Obce Dolní Třebonín za finanční i materiální podporu této sportovní akce a volejbalistům z Dolního Třebonína za zajištění celého turnaje.

Doufáme, že III. ročník již proběhne pod širým nebem za slunného počasí!

Týmy se umístily v tomto pořadí:

  1. U Táty
  2. Jééleni
  3. Pupíci
  4. Třebonínský Kangaroo
  5. Boršov
  6. Soptíci
  7. Viagra

Další informace

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: