Divadelní spolek Rolnička odjel z Prachatic se Štítkem

Divadelní spolek Rolnička, jehož členy jsou i někteří obyvatelé Dolního Třebonína, získal na 17. ročníku přehlídek divadelních souborů v Prachaticích diváckou cenu s názvem "Štítek" v kategorii představení pro nejmenší diváky.

Ocenění bylo dne 14. března 2014 předáno za inscenaci pohádky "Ženich pro čertici aneb sedmimílové boty", kterou můžete shlédnout i v českokrumlovském divadle, a to již 28. března 2014 od 18:00 hodin. Spolek Rolnička tak zahájí třídenní přehlídku divadelních souborů.

 

Štítek 2014 - ocenění pro Divadelní soubor Rolnička Hořice na Šumavě o.s. na 17. ročníku přehlídek divadelních souborů v ...

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: