Motorsport Dolní Třebonín

Obec Dolní Třebonín se může mj. pochlubit i úspěšnými závodníky, kteří se představí na této stránce:

Martin Faltýn (*1988) - Faltýn Motorsport

Martin Faltýn - Faltýn Motorsport Dolní Třebonín, sezóna 2015

Po abslovování několika treningových dní na trati v Písku, jsem se zúčastnil prvních závodů Poháru Autoklubu České republiky v Písku. Závody probíhali naprosto hladce až na finálovou jízdu. V té jsem po kontaktu se soupeřem přejel vysoký obrubník lemující trať. I přes velikou bolest hrudníku jsem závody dokončil na krásném druhém místě. Cestou domu jsem jel rovnou do nemocnice a přivezl tak domu pohár a zprávu o zlomeném žebru. Následující závody jsem tedy musel vynechat. 

Další jsem jel v Chebu a Vysokém Mýtě. V Chebu bylo vše bez problémů a dokončil jsem je na sedmém místě. Ve Vysokém Mýtě se nám bohužel nevyhnuli technické problémy a tak jsem je nedokončil.

I tak byla premiérová sezona za volantem motokáry velice úspěšná a dokončil jsem ji celkově na desátém místě. 

Martin Faltýn - Faltýn Motorsport Dolní Třebonín, sezóna 2015
Martin Faltýn - Faltýn Motorsport Dolní Třebonín, sezóna 2015
Martin Faltýn - Faltýn Motorsport Dolní Třebonín, sezóna 2015

Informace o posledních závodech Martina Faltýna najdete zde.

Tomáš Rytíř (*1993)

Tomáš Rytíř (*1993) motosport Dolní TřebonínOd narození to bydlím v krásné obci Dolní Třebonín a už od dětství mám rád vůni benzínu a bouřlivý rachot závodních strojů. V době kdy jsem vyrůstal nebyly ještě takové možnosti jako nyní a tak jsem začínal jezdit na "fichtlu" :-).

Ve čtrnácti jsem dostal první čtyřkolku Bcrosse 250 a zkusil jet první závod v nedalekých Opalicích. Stroj byl slabý tak mi rodiče k patnáctinám darovali novou čtyřkolku Suzuki LTR 450 a to byla jízda, vyhrával jsem co se dalo. V roce 2010 jsme si pak nechali postavit závodní mašinu YAMAHA YFZ 450R u francouzské firmy Quad – Briel racing team, na které jezdím dodnes.

Tomáš Rytíř (*1993) motosport Dolní Třebonín
Tomáš Rytíř (*1993) motosport Dolní Třebonín
Tomáš Rytíř (*1993) motosport Dolní Třebonín

Informace o posledních závodech Tomáše Rytíře najdete zde.

Obec Dolní Třebonín

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: